hofi33 hozzászólása:

Hú ez bosszantó meccs lehetett a Sharks fanoknak, mert az első harmadban sehol nem voltunk, mégsem dőlt el a meccs. Viszont ahogy mentünk bele a csörtébe, egyre jobbak lettünk. Bednar az első szünetben egyrészt odacsaphatatott az asztalra, másrészt változtatott párat amivel elindultunk felfelé - eddig mintha a tükörképe lenne az első meccsnek, csak felcserélt csapatokkal.

Mondjuk az első harmadban is nekünk voltak a nagyobb helyzeteink a Sharks nyomás ellenére is, végül összességében kiegyenlített meccs lett ebből, de a high dagner chances 79-21% lett ide :peckelt: És Gruby is hozta most azt a pluszt, ami az elsőn elmaradt.

EJ-vel lehet valami, mert nem csak hogy szar de keveset is van fent a jégen önmagához képest, de nem is baj mert annyira gyenge hogy még Grubauert is akadályozta., csoda hogy abból a közös balettjükből nem kaptunk gólt. Amikor Bednar levette mellőle Girard-t Makar mellé, azt hittem a rossz embert vette ki az első párból, de onnantól jóval többet volt bent a két kölyök és jók is voltak. Ők ketten és Barrie meg mintha külön versenyt futnának hogy ki csinál több spin-o-ramat egy meccsen :D

Harmadik sorunk volt most kiemelkedő és meglepően rossz matchup bárkinek akit rájuk küldtek. Kalap le mindhármuk előtt.